Pořídili jsme si nové návěsy

Představujeme vám náš nový přírůstek. Dva hliníkové sklopné návěsy na sypký materiál. Každý z nich pojme až 55 kubíků nákladu! Tito krasavci teď každý týden vyráží s plným nákladem z Valašského Meziříčí až do Francie.

Tímto nákupem jsme chtěli vyhovět našemu zákazníkovi, který potřeboval zadní uzávěr korby v trojkombinaci víko-dveře pro vyklápění materiálu. Každý z návěsů stál přes 1 milion korun. 

„Návěsy jsme vybírali jsme podle jejich výkonu. Vejde se do nich až 55 kubíků nákladu, což je skvělé a velmi nám to vyhovuje. Převážíme v nich chemický materiál, ale jsou vhodné také na převoz agro komodit jako je řepka, obilí a jiný granulovaný materiál,“ říká k nákupu ředitel Promet Logistics Michal Večeřa, který s obměnou návěsů začal už v minulém roce. „Pro tento rok máme v plánu nakoupit další čtyři. Jeden hliníkový, jeden železný a dva plachtové.“

Kdo jsou naši zákazníci?

Společnost Promet Logistics byla v roce 2007 primárně založena jako logistická firma pro společnosti v rámci skupiny Promet Group. Postupně se portfolio našich zákazníků rozšířilo i o externí firmy, které dnes tvoří 45% zakázek. Chceme se rozrůstat, proto stále hledáme nové partnery. 

Zajímavosti o nás: 

K přepravě v rámci Evropy využíváme celkem 22 tahačů (9 se sklopnými návěsy, 13 s plachtovými návěsy), dále 4 sólová nákladní vozidla do 12 tun a 2 dodávky.

Převážíme zejména automotive komponenty, paletové zboží, surové železo, feroslitiny, železný šrot a agro komodity - od obilí až po granule hnojiv. 

Naše flotila se aktuálně pohybuje nejvíce v rámci Česka a Německa, dále jezdíme do Francie, Polska, Rakouska a Slovinska.

Nejvzdálenější destinace - jih Španělska a řecké Atény.

 

2. 5. 2024 Zajímavosti, Investice

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše