PROMET CZECH

Obchodní společnost zabývající se dodávkami metalurgických surovin pro slévárny a ocelárny v zemích Evropské Unie a Balkánu.

21 zaměstnanců

V roce 2021

1992

rok založení

Společnost PROMET CZECH nabízí kompletní portfolio produktů pro slévárny a ocelárny, poradenství v oblasti těchto surovin, financování, technické podpory, konsignačních skladů a možností distribuce materiálu. Zaměřuje se na kompletní služby, k čemuž využívá nejen svých služeb, ale i služeb ostatních dceřiných společností ve skupině PROMET GROUP jako například logistiky či poznatků z výroby dvou sléváren a jedné kovárny. Tato pozice nám vytváří vyšší flexibilitu vůči dodavatelům ve zkoušení materiálů díky našim slévárnám, zároveň nám vytváří i pozici strategického partnera v dodavatelsko-odběratelských vztazích vzhledem k velkým evropským ocelárnám.  Tato tradice navazuje na dvacetiletou spolupráci. Od roku 2016 PROMET CZECH rozšířila své portfolio o produkt ferosíry, která je uplatňována pro legování konstrukčních a nerezových ocelí a pro výrobu litin.  

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše