PROMET FOUNDRY

Slévárna odlitků z šedé a tvárné litiny zaměřená primárně na ruční lití. Slévárna dodává odlitky pro výrobce výtahové techniky, elektromotory anebo průmyslové stroje.

84 zaměstnanců

V roce 2021

1999

rok založení

Slévárna PROMET FOUNDRY nabízí širokou škálu odlitků ze železa a zajišťuje výrobu modelového zařízení a proces obrábění odlitků. Kapacita 6000 tun ročně je vytížena na automatické lince pro odlitky do 80 kg, zejména na dvou ručních linkách pro odlitky do 2500 kg. Strojní formovna je vybavena automatickou formovací linkou s impulsním systémem zhutňování bentonitové formovací směsi. Ruční formovna je vybavena kontinuálními mísiči furanové samotuhnoucí formovací směsi. Pro přípravu směsi je použito 100 % regenerátu z mechanické regenerace. Doplňkovou činností jsou služby tepelného zpracování, tryskání a máčení odlitků. Kromě běžných certifikací slévárna disponuje i certifikátem pro lodní průmysl BV MODE II. SCHEME. Cílem společnosti je dlouhodobé rozšiřování portfolia zákazníků a zvyšování tvorby přidané hodnoty. I z toho důvodu se PROMET FOUNDRY zaměřuje také na nabídku odlitků s opracováním, které nabízí ve spolupráci se sesterskou strojírenskou společností PROMET PREFIX.

Oznamovatel  

Tento oznamovací systém je určen zaměstnancům společnosti PROMET FOUNDRY a osobám, které se o protiprávním jednání v rozsahu působnosti společnosti PROMET FOUNDRY dozvěděli v souvislosti s výkonem své práce nebo jiné obdobné činnosti.

Vnitřní oznamovací systém
Základní informace pro oznamovatele protiprávního jednání

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše