STECOMTRA

Výrobce podvozkových rámů, návěsů, přívěsů a komponentů pro kamionové návěsy včetně povrchové úpravy, lakování a finální montáž.

170 zaměstnanců

V roce 2021

2004

rok založení

STECOMTRA se zaměřuje na výrobu svařovaných rámů pro kamionové návěsy a komponent a podkomponent pro tento segment. Mezi rámy, které společnost vyrábí technologií podélného svařování patří plachtové návěsy, plošinové návěsy, návěsy pro sypké materiály či s posuvným dnem nebo pro cisterny. Společnost vyrábí rámy pro menší vozíky a přívěsy. Je schopna realizovat náročnou velkosériovou výrobu, současně umí pružně zareagovat i na požadavky malosériové produkce.

Společnost STECOMTRA a.s. disponuje certifikací ISO 9001 deklarující vysokou kvalitu prováděných konstrukcí, konstrukčních rámů pro kamionové návěsy, podsestavy a díly pro nákladní přívěsy. Pro účely řízení kvality svařování, a to zejména ocelových konstrukcí, disponuje společnost ISO 3834 a EN 1090. Všechny certifikované systémy řízení jsou harmonizovány v rámci jednotného integrovaného systému řízení (IMS – Integrated Management System). Nejen vysoká kvalita, ale i vysoce kvalifikovaný personál a neposlední řadě technická vybavenost garantuje STECOMTRA komplexí služby v oblastech zakázkové kovovýroby.  K svařování využívá nejmodernější svářecí zařízení od německé značky EWM, které pokrývají celý rozsah obloukového svařování (metody MIG/MAG/TIG/WIG). Disponuje také robotickým svařováním pro sériovou a opakovanou výrobu. 

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše